Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav, Komenského 20

Reg. číslo: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369

Účelem projektu je zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání prostřednictvím rekonstrukce a modernizace učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav, Komenského 20 a prostřednictvím vybudování výtahu.

Příjemce:              Základní škola Soběslav, Komenského 20

Doba realizace:     září 2018 – září 2019

Výstupy projektu: Rekonstruovaná a vybavená učebna přírodních věd

Vybudovaný výtah

Odpočinková zóna v okolí školy

Projekt Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav, Komenského 20 je spolufinancován Evropskou Unií.

Den otevřených dveří 3. 3. 2020

13.03. 2020
Den otevřených dveří 3. 3. 2020

V rámci DOD, který se uskutečnil 3. 3. 2020 ve všech prostorách školy, byla poprvé zájemcům o studium na naší škole, žákům z ostatních škol a veřejnosti představena nově zrekonstruovaná učebna přírodních věd z projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ včetně vybavení pořízeného z projektu.

V Soběslavi 4. 3. 2020

Spolupráce s Domem dětí a mládeže

V rámci spolupráce s DDM bude od 1. 9. 2020 ve škole v nově zrekonstruované učebně přírodních věd z projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ otevřen nový kroužek „Pokusohraní“. Kroužek povede učitelka fyziky z naší školy. Zájemci se můžou hlásit během prázdnin, jak u paní učitelky, tak i pomocí přihlášky DDM (k vyzvednutí v DDM).

V Soběslavi 20. 6. 2020

Setkání učitelů spolupracujících škol

V rámci spolupráce na projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ se uskutečnila 24. 9. 2020 v prostorách učebny přírodních věd schůzka zástupců spolupracujících škol. Učitelům byla představena nově zrekonstruovaná učebna přírodních věd včetně vybavení pořízeného z projektu a byla domluvena další spolupráce.

V Soběslavi 24. 9. 2020

Mgr. Jan Holas

Den otevřených dveří

V rámci DOD, který se uskutečnil v průběhu měsíce března 2021, byla zájemcům o studium na naší škole, žákům z ostatních škol a veřejnosti představena mimo jiné i zrekonstruovaná učebna přírodních věd z projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ včetně vybavení pořízeného z projektu.

Z důvodu pandemické situace byl DOD realizován pomocí přednatočeného videa, které bylo vytvořeno za pomoci žáků školy, kteří byli průvodci na cestě po školních prostorách. Na své cestě školou zavítali také do učebny přírodních věd.

V Soběslavi 29. 3. 2021

Spolupráce s Domem dětí a mládeže

V rámci spolupráce s DDM bude od 1. 9. 2021 ve škole v zrekonstruované učebně přírodních věd z projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ opět otevřen kroužek „Pokusohraní“. Kroužek povede učitelka fyziky z naší školy. Zájemci se můžou hlásit během prázdnin, jak u paní učitelky, tak i pomocí přihlášky DDM (k vyzvednutí v DDM).

V Soběslavi 2. 6. 2021

Setkání učitelů spolupracujících škol

V rámci spolupráce na projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003369 „Rekonstrukce a vybavení učebny přírodních věd v ZŠ Soběslav“ se uskutečnila 13. 12. 2021 v prostorách učebny přírodních věd schůzka zástupců spolupracujících škol. Přítomní učitelé si vyzkoušeli zakoupený systém Pasco na aktivitách připravených učitelkou fyziky, která učitele seznámila s prací s tímto systémem. Dále byla domluvena další spolupráce a možné zapojení žáků do projektových dní, pokud situace s pandemií dovolí.

V Soběslavi 13. 12. 2021

kontakty - telefon, email