logotyp
Login
  • image 949
  • image 950
          
Výlety ke Dni dětí      Televize KLUBKO
             archiv pořadů


 Sledujte nás i  na Facebooku!Charakteristika ZŠ Soběslav, Komenského

   Základní škola Soběslav, Komenského 20/I je úplná škola s devíti postupnými ročníky. Na prvním i druhém stupni je zpravidla po dvou paralelních třídách v ročníku. Výjimku tvoří čtyři ročníky, ve kterých jsou otevřeny tři třídy. Kapacita ZŠ Soběslav, Komenského je 460 žáků.

   Historická budova Základní školy Soběslav, která byla postavena v roce 1872, je umístěna v centru města, blízko náměstí, s dobrou dostupností z jednotlivých částí města.

   Základní škola Soběslav je ve svém vybavení limitována prostorami danými historickou budovou a místem uprostřed městské zástavby. Disponuje odbornými učebnami fyziky, chemie, přírodopisu, výtvarné výchovy a výpočetní techniky.     Žáci školy k výuce tělesné výchovy využívají tělovýchovná zařízení Praktické školy a Spartaku Soběslav - tělocvičny, sportovní halu, atletický i zimní stadion, víceúčelové a házenkářské hřiště.
   Ve škole je zařízena knihovna, cvičná školní kuchyně a školní dílny. Ke škole Komenského též patří školní pozemek. Součástí školy je školní jídelna umístěná naproti školní budově na Školním náměstí. Provozujeme školní družinu, která je umístěna ve zvláštním pavilonu.
   Počítačová síť obsahující cca 60 počítačů umožňuje žákům i ostatním pracovníkům školy rychlý přístup na internet 24 hodin denně. Všechny učebny na 1. i na 2. stupni jsou vybaveny interaktivními tabulemi s odpovídajícími programy.
Pro výuku je dispozici také 50 tabletů s možností bezdrátového připojení do školní sítě a na internet.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
kontakty - telefon, email
rozvrhy tříd a učitelů
elektronická žákovská knížka
objednání - rušení obědů - jídelníček
suplování
home
HOME

Created by © 2015-2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy