Velikonoční jarmark

21.3. 2024 jsme u nás ve škole přivítali jaro se vší parádou, proběhl totiž VELIKONOČNÍ JARMARK.

Začátek byl trochu hektický, neboť se nám jarní deštík pokoušel plány překazit. Naštěstí trval jen chvilku a před třetí hodinou se již začal dvorek plnit lidmi, kteří se pak plynule přesouvali od stánku ke stánku chodbami školy a prohlíželi si a nakupovali nabízené zboží. Všechny děti od 1. do 8. tříd vyrobily spoustu krásných, praktických a originálních výrobků. Nabídka velikonočních a jarních dekorací, keramických zvířátek, pomlázek, věnečků a dalšího zboží byla opravdu pestrá.

A kdo si potřeboval odpočinout, nebo měl jen chuť na nějakou tu dobrotu, rád zavítal do baru U Devítek. Mohli jste si pochutnat na domácích vaflích s borůvkovým rozvarem, párcích v rohlíku, chlebíčcích, mazancích, palačinkách, různých sladkých i slaných dobrotách, dobré kávě nebo domácí limonádě. Výběr byl skutečně široký, obsluha milá, proto tu bylo stále plno.

Na závěr bych ráda připojila velké DÍK všem, kteří se na jarmarku podíleli. Dětem a pedagogům za nápady a trpělivost při tvoření a výrobě skvělých dekorací. Rodičům a všem návštěvníkům, kteří byli hlavním důvodem úspěchu celé akce. Těm, kteří přiložili ruku k dílu při přípravách a úklidu prostor.

Zvláštní dík patří třídě 7.A, která se rozhodla věnovat svůj výdělek jako podporu naší bývalé žákyni Lucce Pejšové při cestě za jejím snem vydat knihu. Všichni ji na její cestě podporujeme a fandíme jí!

Myslím, že jsme si tuto akci všichni moc užili!

Mgr. Renáta Zemanová