Podpořme Lucku, naši bývalou žákyni

Sny se mají plnit a to nejenom o Vánocích.

Začínající autorka Lucie Pejšová, bývalá žákyně naší školy, se chystá vydat svou první knihu! S velkým odhodláním a nadšením se pustila do psaní literárního debutu. Její talent a vášeň pro psaní jistě slibují skvělou budoucnost v literárním světě.

Abychom jí s vydáním knihy mohli pomoci, potřebujeme se spojit a podpořit ji finančně. Každý příspěvek, kterým se rozhodnete přispět, bude mít obrovský význam a může pomoci dosáhnout velikého snu. A nejenom to. Díky příspěvku si lze knihu například předkoupit a to i s věnováním samotné autorky. Kdo ví, jednou to bude třeba velmi cenný podpis… V případě, že se cílovou částku nepodaří vybrat, veškeré příspěvky budou zaslány zpět na účty dárců.

Lucie si svým skromným, cílevědomým přístupem získala naši důvěru i obdiv a my jsme přesvědčeni, že si zaslouží podporu, aby se její literární sny mohly naplnit.

Dejme tomuto mladému talentu šanci ukázat se.

Detailnější informace naleznete ZDE