M. Hynek - vítězství v Kanadě

Matyáš Hynek, žák sedmé třídy naší školy, nedávno dosáhl úžasného úspěchu na hokejovém poli. Společně se svým týmem North Bohemia se zúčastnil prestižního turnaje PEE-WEE International B.S.R. 47, který se konal v kanadském Quebecu. A co je ještě úžasnější, Matyáš a jeho tým obsadili v nejtěžší kategorii AAA-Élite první místo!

Turnaj a celý výlet přinesl nejen tvrdé zápasy a soutěživou atmosféru, ale také nezapomenutelné zážitky. Matyáš měl možnost navštívit mnoho zajímavých kanadských míst - hokejových, ale i přírodních.

Včera měli Matyáš, jeho spoluhráč a trenéři možnost sdílet své zážitky přímo v přímém přenosu na televizní stanici CNN Prima News.

Gratulujeme Matyášovi k tomuto úžasnému úspěchu a přejeme mu mnoho dalších úspěchů na ledě i mimo něj!