Bronzový úspěch

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Ve čtvrtek 4. května chlapci druhých a třetích tříd přijeli bojovat za naši školu na fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup o co nejlepší umístění. Ve skupině sehráli čtyři utkání a všechna vyhráli. Utkali se postupně se ZŠ Dražice, ZŠ Bolzano, ZŚ Helsinská a ZŠ Chýnov. Následně je již čekaly zápasy o 1. – 4. místo. Nerozhodný výsledek se ZŠ Soběslav E. Beneše, výhra se SÚ 9. května a jediná prohra se ZŠ Tábor Husova náš tým vynesl na krásné 3. místo! Chlapcům patří velké poděkování za reprezentaci školy a tatínkům za pomoc s organizací.

Sestava: Petrik Petrů, Dominik Pokorný, Samuel Peltán, Adam Krejčí, Michael Turek, Jan Křemen, Tomáš Pimper, Stanislav Ženíšek, Vojtěch Dřevo, Lukáš Rolník, Filip Šopejstal a Maxmilián Jelínek

Ilona Klimešová