Výlet k MDD - Rybářské závody

08.06. 2017

Možnost rybaření u příležitosti Dne dětí si vybralo 17 žáků.
   V pátek 2. 6. jsme se sešli v 8 hodin u knihovny a pak jsme se přesunuli k vakovému jezu na potoce, kde se rybářské závody konaly. Každý z nás si vylosoval dvě čísla, která značila naše stanoviště.
   Samotná soutěž byla ukončena ve 12 hodin, pak se vyhodnocovalo pořadí soutěžících podle celkového počtu nachytaných centimetrů. Někteří sice žádný úlovek neměli, ale i tak si dopoledne užili.
   Diplomy za první tři místa obdrželi Jan Vilímek (330 cm), Viktor Valeš (247 cm) a Tomáš Mráz (200cm).

Závěrem bychom chtěli poděkovat soběslavskému Svazu rybářů, že nám umožnili na tomto místě rybařit. Doufáme, že i příští rok budeme mít možnost se na rybářské závody přihlásit.

Radka Vopavová, 9. B