Výlet k MDD - Relax Soběslav

Sportování a zábava - tak by se dal nazvat dětský den pro skupinu dětí ze třetích a čtvrtých tříd.
   Na úvod nás čekal v Relaxu náročný kruhový trénink, při kterém jsme na různých stanovištích zkoušeli sílu, obratnost, mrštnost a šikovnost. Po tomto protažení našich těl jsme si šli užít trochu legrace ven. Hráli jsme fotbal, badminton, líný tenis, petanque, ale nejvíc jsme se těšili na soutěž s balónky naplněnými vodou. Ve dvojicích jsme balónky proti sobě opatrně házeli a chytali. Vzdálenost mezi hráči se stále prodlužovala, ale některé balonky pořád ne a ne prasknout! Tak se nakonec strhla opravdová vodní bitva, při které byli někteří z nás pořádně zmáčení. Ale to se v pátečním horkém počasí docela hodilo! A chladivou zmrzlinou jsme celé prima dopoledne zakončili.

Ilona Grenarová