Zpod bezedných košů

04.05. 2018

První květnový pátek se zúčastnili žáci prvního stupně turnaje v košíkové. Parta páťáků se vydala do Tábora porvat se o vítězství s těmito přihlášenými základními školami: ZŠ Jistebnice, ZŠ Sezimovo Ústí, ZŠ Planá nad Lužnicí a 3 družstva pořádající ZŠ Helsinská Tábor. Naši "baskeťáci" odehráli turnaj s výsledky: ZŠ Jistebnice 0:6, ZŠ Sezimovo Ústí 0:2, ZŠ Planá nad Lužnicí 2:6, ZŠ Helsinská A 4:0, ZŠ Helsinská B 8:0 a ZŠ Helsinská C 4:0. Se třemi výhrami a třemi prohrami obsadilo naše družstvo celkové páté místo. Během všech zápasů podali naši žáci bojovný a statečný výkon a určitě se můžeme těšit na další úspěchy i v příštích letech.

Naši školu reprezentovali žáci 5.A: Petrásek Filip, Novák Adam, Máca Matěj, Prokeš Lukáš, Novotný Martin, Pánek Sebastián, Štěpánek Daniel, Nejedlá Lucie, Viturková Kamila, Stiborová Adéla.

Holas Jan