Výstava „Poznáváme a chráníme přírodu“

01.04. 2019
Výstava „Poznáváme a chráníme přírodu“

V pátek 29. 3. proběhla ve velmi příjemné atmosféře vernisáž výstavy „Poznáváme a chráníme přírodu“, kterou ve spolupráci s naší školou připravila ZO českého svazu ochránců přírody Sezimovo Ústí pod vedením Ing. Josefa Jahelky.

Vernisáž zahájily hrou na lesnice tři členky  hudebního souboru Táborští trubači, Kristýna Fördösová, Veronika Födrösová a Tereza Chladová. Poté pan Ing. Josef Jahelka seznámil všechny přítomné se samotnou výstavou, jejím vznikem a zamyslel se i nad ochranou našeho životního prostředí, vztahem lidí a mládeže k přírodě a nutnosti vést tímto směrem mladou generaci s ohledem na celosvětový stav životního prostředí.

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat.

Mgr. Jana Smíšková