Výstava fotografií a plyšových hraček

29.01. 2017

Ve čtvrtek 27. 1. se družinové děti z 1.A přišly podívat do Městské knihovny v Soběslavi na výstavu fotografií keňských dětí a plyšových hraček.

Nejprve si děti prohlédly fotografie, kde byly nafoceny všední dny keňských dětí, a musím říct, že mě všechny děti mile překvapily svým zájmem o tyto fotografie. U všech byl přidán zajímavý popis, co je na fotografii vyfoceno, který jsme si společně přečetli. Pak následovala prohlídka plyšových hraček. Mnozí si zde našly své plyšáky, které mají ještě doma, ale viděly i starší, které se dnes již neprodávají.

Myslím, že to byl pro děti zajímavě vyplněný čas ve školní družině.

vychovatelka Věra Máchová