Výlet ke DD - Na kole krajem rybníků

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Ráno v pátek 2. 6. 2023 měli před školou sraz žáci, kteří chtěli strávit tento den projížďkou na kole. Po technické prohlídce kol jsme vyrazili za prvním bodem naší cesty – na rozhlednu v Krátošicích. Po výstupu na rozhlednu a malém odpočinku jsme vyrazili na oběd do Plané nad Lužnicí. Cestou jsme ještě zastavili, abychom si všichni vyzkoušeli co nejpomalejší jízdu v daném úseku. V této jízdě byli nejlepší Adamové Klípa a Vojta. Po dobrém obědě jsme se vydali na cestu zpět do Soběslavi. Cestou byla připravena ještě vrcholová prémie ve Skalici, kde zdatnější cyklisti bez větších problémů vyšlápli polní cestu mezi chatami k místnímu kostelu. Tuto 40 km dlouhou cestu jsme zvládli za krásného počasí bez jediného defektu i karambolu.

Cyklisti