Výlet ke DD - Lasergame v Písku

Již poněkolikáté jsme jako jednu z variant pro výlet ke Dni dětí připravili Lasergame v Písku. O tuto variantu je vždy velký zájem, nejinak tomu bylo i letos.

Jde o hru, ve které se snaží účastníci zastřelit laserovými zbraněmi co nejvíce protihráčů. Každý zásah přináší střelci body. Zastřelený naopak body ztrácí a k tomu je mu znemožněno na 5 vteřin pokračovat ve hře.

Laser arénu v Písku vybíráme hlavně díky příjemné a ochotné obsluze. Zároveň je výhodou i „předsálí“ samotné arény. Děti, které čekají na svou hru, si mohou čekání zkrátit kulečníkem, stolním tenisem, air-hokejem, automobilovým simulátorem či fuslečníkem.

Myslím, že letos se výlet opět vydařil a děti byly spokojené.

Lukáš Lis