Výlet ke DD - Druhé třídy

V pátek 31.5.2019 si žáci druhých tříd užili krásný den při návštěvě ZOO v Jihlavě, která je domovem téměř 250 druhů exotických zvířat, která byla umístěna v jednotlivých pavilonech a výbězích (včetně druhů ohrožených vyhubením). Děti s nadšením obdivovaly expozice zvané Matongo, Madagaskar, Himaláj, Delta Paraná a jiné.

V neposlední řadě si užily i dětské koutky s atrakcemi v podobě skluzavek, originálních prolézaček a lanovek.

Den se opravdu vydařil, protože nám přálo i počasí, děti si výlet užily a odvážely si domů nejen suvenýry, ale i mnoho krásných a nezapomenutelných zážitků.

Marcela Parisová, Marie Pšeničková