Vítězné okresní florbalové kolo

12.11. 2021

Bojovné, pilné, statečné, nebojácné, poctivé.
   Takto lze stručně charakterizovat družstvo dívek ze 6. a 7. tříd, které reprezentovaly naši školu na florbalovém turnaji v Sezimově Ústí. Turnaje mezi základními školami se zúčastnila družstva sedmi základních škol – ZŠ Malšice, ZŠ Jistebnice, ZŠ Planá nad Lužnicí, ZŠ Sezimovo Ústí 9. května, ZŠ Soběslav E. Beneše, ZŠ Tábor Zborovská a naše základní škola. Družstva se utkala spravedlivým systémem každý s každým.

Výsledky jednotlivých zápasů našeho družstva během turnaje byly:

ZŠ Komenského - ZŠ Planá nad Lužnicí           2 : 0

ZŠ Komenského - ZŠ Tábor Zborovská           1 : 0

ZŠ Komenského - ZŠ Sezimovo Ústí 9. května 4 : 0

ZŠ Komenského - ZŠ Soběslav E. Beneše        2 : 0

ZŠ Komenského - ZŠ Malšice                         2 : 3

ZŠ Komenského - ZŠ Jistebnice                      2 : 0.

Po celkovém sečtení výsledků ze všech zápasů obsadilo družstvo naší školy

1. místo a zajistilo si tak postup na krajské finále, které by se mělo uskutečnit v lednu v Českých Budějovicích. Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava vítězného družstva: Veronika Holcová, Lucie Jansová, Gabriela Vlnová - všechny 7.A, Tereza Rokosová 7.B, Kateřina Vilímková 7.C, Anna Hrušková, Barbora Stiborová - obě 6.B.3

Jan Holas