Velikonoční tvoření ve 3.A

24.03. 2016

Poslední den před velikonočními prázdninami jsme si v naší třídě zpestřili vařením a pečením.
   Vyučování jsme začali myšlenkovou mapou na téma Velikonoce, pokračovali jsme popisem ovečky. Následovaly hodiny, na které jsme se moc těšili. Ve skupinách jsme si připravili vajíčkovou pomazánku a ušlehali jsme si těsto na muffiny. Při pečení jsme si četli článek o tom, jak se slaví Velikonoce v Anglii. Z marcipánového těsta jsme si vykrajovali ozdoby na sladké dobroty. Poté jsme dokončili přípravu chlebíčků a začali hodovat.
   Moc nám chutnalo. Následovala práce na interaktivní tabuli a nezbytný úklid třídy.
   Všem se tento den líbil.

Ilona Klimešová