Strašidlo cantervillské očima herců

14.05. 2017

Dne 11. května 2017 jsme odehráli jednu z posledních repríz našeho divadelního představení STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ na Střední průmyslové škole v Táboře.  Celkem jsme odehráli čtyři velmi úspěšná představení, která sklidila ohromný úspěch.

Nacvičování celého představení nám zabralo přes půl roku dřiny, která se určitě vyplatila. Ze začátku jsme nacvičovali jednou týdně. Najednou se začala čím dál tím rychleji blížit premiéra a my jsme museli přidat. Scházeli jsme se tedy dvakrát týdně, a čím více se blížila premiéra, tím více jsme byli všichni nervózní.

Když jsme se konečně dočkali dlouho očekávané premiéry, které jsme se všichni zpočátku báli, byli jsme vlastně smutní, že to uteklo tak rychle. Přes půl roku práce se sfouklo za hodinu a půl. Po premiéře ale přišla skvělá zpráva, že divadlo ještě nekončí. Hráli jsme ještě pro naši školu - ZŠ Komenského, pro soběslavské gymnázium a nakonec ještě pro Střední průmyslovou školu v Táboře.

Všichni jsme se na zkoušky moc těšili a moc jsme si je užívali. Měli jsme kolem sebe skvělou partu lidí a navzájem jsme si moc rozuměli.  I všechna představení jsme si moc užili a doufáme, že příští rok nacvičíme další a ještě lepší divadelní hru.

Závěrem bychom Vás také chtěli pozvat na MOŽNÁ POSLEDNÍ představení, které za příhodného počasí odehrajeme pod širým nebem

v parku u Hlásky 16. června 2017 od 21.00 hodin.

A hlavně bychom chtěli poděkovat režisérům za to, co nás všechno naučili a jak pevné nervy s námi měli. Děkujeme!

Za dramatický kroužek M. Hybšová a V. Gajdolínová