Školní kolo v iBoccie

14.05. 2017

Byli jsme velmi potěšeni, když nás oslovil pan Ing. Pavel Mádr, který pracuje v Rolničce a nabídl nám účast ve školním kole v iBoccie. Nejhezčí na této hře je to, že ji mohou hrát děti, dospělí i handicapovaní.
   Úvod turnaje obstaral pan ředitel Rolničky Mgr. Karel Novák, následovalo přivítání všech zúčastněných, pak byl zahájen krátký trénink a mohlo se začít hrát. Turnaj byl připraven pro dvanáct týmů, jednotlivé hry byly velmi vyrovnané, děti se pekelně soustředily…. Celý den nám rychle utekl a všichni jsme si ho moc užili.
   Poděkování patří všem organizátorům za vzorně připravený turnaj, kde nechyběly krásné ceny ani medaile.
   Doufáme, že i díky naší malé částce, jež naše třída věnovala Rolničce z výtěžku z Jarního jarmarku, zažijí soutěžící z Rolničky pěkné sportovní zážitky na dalších zápasech.

Ilona Klimešová + 4. A