Rybářská olympiáda

30.03. 2016

V úterý 22. března 2016 proběhlo na naší škole školní kolo Rybářské olympiády.

Střední rybářská škola ve Vodňanech organizuje již tradičně tuto soutěž pro žáky 6. – 8. tříd, kteří o rybařině vědí něco víc, než se dovědí z učebnice přírodopisu. Během 90 minut čekalo na soutěžící  plnění 5 úkolů, kde mohli uplatnit své teoretické znalosti i praktické zkušenosti.

Všem šesti soutěžícím patří poděkování za snahu. Každý úkol byl bodován a po sečtení všech bodů obsadili pomyslné stupně vítězů: Tomáš Jonáš (6.A), Dominik Prchlík  (8.B) a Alena Ondřejová  (7.A).

Hana Krátká a Eliška Zimová