OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů (školní kolo)

24.03. 2016

Předvelikonoční středa 23.3.2016 patřila na naší škole plnění odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Celkem 200 žáků od 4. do 9. třídy se v nové sportovní hale pustilo do plnění šesti disciplín tohoto víceboje. Šest vybraných disciplín víceboje tvořilo hod medicinbalem, skok přes švihadlo, trojskok, kliky, leh-sedy a driblink s míčem. Na žácích byla k vidění velká snaha podat co nejlepší výkon a hlavně radost z pohybu.

Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a rozhodčím z řad vyučujících a žáků za bezproblémový průběh soutěže.

Výsledky jednotlivých kategorií lze nalézt v tabulkách.

Vladimír Máca

4. a 5. ročník 6. a 7. ročník 8. a 9. ročník