Okresní kolo OVOV

15.04. 2019

Po školním kole vyrazili ve čtvrtek 11. 4. 2019 naši nejlepší sportovci do Tábora k okresnímu kolu OVOV.
   Jedenáct základních škol zde poměřilo síly v pětiboji (švihadlo, trojskok, kliky, hod medicinbalem, 1000m nebo driblink).
V hodnocení jednotlivců se nejvíce dařilo Naomi Bláhové (1. místo, roč. 2006) a Kamile Viturkové (3. místo, roč. 2007). Tyto žákyně si navíc zajistily účast i na krajském kole. Krásné třetí místo obsadilo i naše družstvo ve složení: Naomi Bláhová, Kamila Viturková, Zuzana Havlíková, Michaela Holcová, Adam Vavřík, Adrian Vlna, Adam Klípa, Filip Mlčkovský.
   Všem našim závodníkům děkujeme a držíme palce na krajském kole opět v Táboře.

Vladimír Máca