Národní pedagogické muzeum v Praze

17.12. 2017

Dne 5. prosince 2017 třídy 7. A a 7. B navštívily Národní pedagogické muzeum J. A. Komenského v Praze. Navštívili jsme expozici mapující dějiny našeho školství, dostali jsme sešity, které jsme měli vyplnit podle zjištěných informací z expozice. Také jsme absolvovali program „Středověká škola“, kde jsme zkoušeli psát středověkým písmem.

Po návštěvě muzea jsme přešli Karlův most a šli na vánoční Staroměstské náměstí, poté na Václavské náměstí, kde jsme měli rozchod.

Exkurzi jsme si užili nejen díky zajímavému muzeu, ale také díky krásné zimní Praze.

Klára Mládková, 7. B