Mluvíme anglicky

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Tento měsíc byla výuka angličtiny ve znamení praktického využití jazyka

Žáci třetí třídy se vydali na průzkumnickou výpravu, kde si vyzkoušeli, že už dokáží popsat svět kolem sebe.

Žáci osmých a devátých tříd měli milou návštěvu - rodilou mluvčí. Ve velmi zajímavě vedené hodině se snažili přijít na zemi, ze které paní Melcerová pochází.  Poté se o Jihoafrické republice dozvěděli mnoho nových informací.

Žáci devátých tříd se na svátek sv. Patrika oblékli do zelené a dozvěděli se nejen o tradicích a původu tohoto svátku, ale i o Irsku, se kterým se tento svátek pojí.

Pavlína Novotná