Mikulášská laťka 2018

22.12. 2018

V netradičním termínu 13. 12. 2018 proběhl v Táboře 21. ročník Mikulášské laťky.
   Naši školu reprezentovalo celkem 18 závodníků ve čtyřech kategoriích. Nejlépe si vedla kategorie mladších žákyň, kde se z vítězství radovala Ema Zabloudilová (130 cm) a 3. místo obsadila Zuzana Havlíková (130 cm). V mladších žácích vybojoval bronz Viktor Koloušek (140 cm) a ve starších žácích ho napodobil Ondřej Vácha (155 cm). Těsně pod stupni vítězů zůstaly ve starších žákyních Kamila Živná a Šárka Drunecká (130cm).
   Všem našim závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a organizátorům z Gymnázia Pierra de Coubertina za výbornou atmosféru.

Vladimír Máca