McDonald´s Cup

11.05. 2016

Mladší žáci se 10. 5. 2016 zúčastnili již 19. ročníku této fotbalové soutěže v Táboře.

Naší skupině se na začátku příliš nedařilo a v základním rozlosování „neurvali“ hráči žádný bod ze čtyř utkání. Později se jim ale začalo dařit a vyhráli všechna tři další utkání.

Celkově skončili 14., což není úplně nejlepší výsledek, ale na druhou stranu si děti den užily a zasportovaly si. O to hlavně jde!

Chci všechny hráče pochválit, protože ani po počátečních prohrách se nevzdali a bojovali až do konce.

Naši školu reprezentovali: Patrik Hňup, Karolína Hamajová, Filip Mlčkovský, Dan Vilím, Jakub Tuček, Martin Novotný, Lucie Nejedlá, Kryštof Čermák, Dan Koloušek a Dan Panský.

Jana Holcová