Letní týden 2022 - příměstský tábor

15.03. 2022

Informace o „Hravém týdnu pro zvídavé čtenáře“

Základní škola Soběslav Komenského 20 pořádá v průběhu hlavních školních prázdnin ve spolupráci s MAS Lužnice příměstský tábor v Soběslavi.

Příměstský tábor proběhne v areálu školy v týdenních turnusech vždy od pondělí do pátku v čase od 6:00 do 16:00. Příchod dětí do školy mezi 6. až 8. hodinou, odchod mezi 15. a 16. hodinou.

Dva turnusy:

I. turnus:  18. – 22. 7. 2022 (již obsazen)
II.  turnus: 15. – 19. 8. 2022 (již obsazen)
III. turnus: 22. - 26. 8. 2022 (již obsazen)

Tábor je určen pro děti z 1. až 5. ročníku základních škol ze Soběslavi a okolí.

Cena tábora: celodenní péče a program je díky MAS Lužnice zdarma, rodiče budou hradit pouze příspěvek na stravu (oběd, 2x svačina), pitný režim v ceně 650 Kč/jeden turnus a případně po domluvě všech stran další výdaje (doprava a vstupy na výlety v Soběslavi i mimo Soběslav)

Několik zásadních informací

Rodič musí poslat závaznou přihlášku do 30. 4. 2022 na e-mailovou adresu vilimkovar@edu.zssobeslav.cz. Po ukončení termínu přihlášek Vám bude sděleno, zda bylo Vaše dítě přijato na požadovaný turnus příměstského tábora.

Pro stažení přihlášky klikněte zde.

Přihlášky odevzdejte vyplněné co nejdříve! V případě velkého zájmu rozhoduje o přijetí dítěte na tábor den a čas odeslání emailu s přihláškou!

Další dokumenty potřebné před nástupem dítěte na tábor budeme konkretizovat na začátku května.

Na konci června proběhne schůzka rodičů účastníků tábora týkající se bližších informací těchto turnusů.

V den nástupu dítěte na tábor dále bude nutné odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti a nástupní list.

Počet účastníků jednotlivých turnusů příměstského tábora je stanoven na 14 – 18 dětí, v případě nižšího počtu může být turnus zrušen.

Stravování pro příměstské tábory bude zajišťovat naše jídelna. Jídelníček bude navržen tak, aby vyhovoval věkovému složení dětí. Na každý den bude zajištěn oběd, dopolední a odpolední svačina včetně pití.

Dále specifikujeme platební podmínky:

Způsoby platby:

• převodem (žáci naší školy využijí třídní fond, var.s. a spec.s. je uveden v Bakalářích,
    bankovní účet 17635301/0100
    . Do poznámky je nutné vždy napsat jméno, příjmení
    dítěte a číslo turnusu tj. I. nebo II.)
  • v hotovosti hospodářce p. Valérii Novákové (platí pro děti nenavštěvující naši školu)

Příspěvek 650 Kč uhraďte prosím až po výzvě k platbě (zašleme na e-mail uvedený v přihlášce – pravděpodobně do poloviny června) nejpozději do 4. 7. 2022.

Konání příměstského tábora je podmíněno příznivou epidemickou situací.

Kontaktní osoba: Jitka Macháčková