Kopaná - 6. a 7. ročník

08.06. 2017

V krásném slunečném čtvrtečním dopoledni (8.6.) odjeli do Malšic reprezentovat naši školu fotbalisté ze 6. a 7. tříd. Do turnaje se celkem přihlásilo 11 základních škol z táborského okresu.

Naše mužstvo se ve skupině postupně utkalo s družstvy ZŠ Husova Tábor 0 : 1, ZŠ Opařany
2 : 0 (střelci: Nejedlý, Štefan), ZŠ Helsinská Tábor 2 : 0 (Novotný, Vácha) a v posledním utkání skupiny proti ZŠ Malšice 0 : 1. Ve skupině jsme po celkovém sečtení bodů obsadili 3. místo. Vítězství v posledním zápase proti ZŠ Malšice by nám zajistilo 1. místo ve skupině a zápas o celkové první místo. Bohužel i přes velkou snahu našich borců toto nevyšlo.

O celkové pořadí jsme tedy nastoupili proti třetímu družstvu druhé skupiny, kterým byla ZŠ Planá nad Lužnicí. Zápas jsme zvládli, zvítězili 2 : 1 (Vyškovský, Petrásek) a v konečném pořadí všech škol jsme obsadili pěkné 5. místo.

Školu reprezentovali: 6. A – Musil Matěj, Petrásek Filip, Novotný Lukáš, Štefan David
                                   6. B – Mareš Jakub
                                   7. A – Nejedlý Jan, Vácha Ondřej, Valeš Viktor