Halloween ve školní družině

05.11. 2019

Halloween je svátek, který se už z Ameriky a dalších zemí dostal i k nám. Některé halloweenské nápady využily vychovatelky naší školní družiny.

Nejdříve si děti vyrobily halloweenské masky a dekorace. Pro děti z 1. A, 1. C a 2. B byly připraveny hravé úkoly a soutěže zábavného charakteru. Při plnění soutěživých disciplín děti provázely čarodějnice, netopýři, pavouci a strašidla. V této činnosti prokázaly děti svou obratnost, rychlost, postřeh i schopnost spolupracovat s ostatními.

Na závěr celé akce byly sečteny body z jednotlivých kol a vyhlášeno vítězné družstvo. Na všechny účastníky čekala sladká odměna a pochvala za úspěšné splnění všech úkolů. Všichni jsme měli radost z hezky prožitého odpoledne.

Dagmar Pechová