Florbalový turnaj - postup do krajského kola

03.12. 2015
Florbalový turnaj - postup do krajského kola

Dne 24. listopadu se uskutečnil florbalový turnaj mladších žáků v Sezimově Ústí. Na turnaj jeli žáci šestých a sedmých tříd s panem učitelem Mácou. Celkem jsme sehráli pět zápasů a všechny s vítězným koncem. Díky těmto výhrám jsme postoupili do finále, které se konalo hned druhý den. Po příjezdu na finálový zápas na nás čekal vítěz druhého hracího dne, tým ZŠ Bechyně. Zápas byl velice vyrovnaný. Chvíli po začátku druhého poločasu se Míra Máca dostal do veliké šance, ze které skóroval. Tímto jediným gólem byl zápas rozhodnut. Díky této výhře jsme postoupili do krajského kola, které proběhne v půlce ledna v Kaplici. Doufáme, že se nám tam bude dařit stejně dobře jako na okresním kole.

Sestava: Petrásek Tomáš, Novák Ondřej, Nejedlý Jan, Zíka Adam, Máca Vladimír, Štětina Filip, Žák Prokop, Vyškovský Martin, Valeš Viktor, Vácha Ondřej, Kraus Dominik

Prokop Žák, 7.A