Florbalový turnaj dívek z 1. stupně

06.11. 2019

Poslední říjnový den se dívky z 1. stupně naší školy představily na florbalovém turnaji v Soběslavi. Jednalo se o okresní kolo soutěže ČEPS CUP. Po počátečním nevydařeném vstupu do turnaje, když prohrály 0:3 s Dračicemi z Chotovin, si spravily chuť vítězstvím s děvčaty ze ZŠ Bolzano Tábor. Následná prohra s týmem Dražic nás pak odsunula na nepopulární čtvrté místo, přestože naše děvčata zabojovala a porazila vítězky turnaje z Bechyně a následně i dívky z Borotína. Chtěla bych vyzdvihnout výkon děvčat, protože bojovala až do konce turnaje a zaslouží si velkou pochvalu za reprezentaci školy.

Sestava: Gabriela Vlnová, Veronika Holcová, Lucie Jansová, Barbora Kleinová, Julie Hryzáková, Barbora Stiborová, Anna Hrušková a Nela Panská

Ilona Klimešová