Florbalové zlato v Chotovinách

12.04. 2016

Dne 12. 4. 2016 Sobíčci opět zazářili, když vyhráli florbalový turnaj v Chotovinách. Po dvou výhrách a jedné remíze postupovali mezi čtyři nejlepší týmy turnaje z prvního místa ve skupině A. Protože se jim nerozhodný výsledek počítal do nově vytvořené skupiny, museli hoši zabojovat a potvrdit svůj triumf v dalších zápasech. To se také stalo a Sobíčci opět v tomto roce vystoupili na nejvyšší příčku turnaje.

Chlapcům děkujeme za celoroční reprezentaci školy. Důkazem jsou tři první místa na florbalových turnajích v letošním školním roce.

Sestava: Filip Petrásek, Daniel Jansa, Lukáš Novotný, David Štefan, Marek Novotný, Tomáš Prágr, Jakub Mareš, Jakub Šena, Ondřej Pícha, Adam Vavřík, Jan Vaněk, Jakub Limberk, David Petrásek, Martin Novotný.

Ilona Klimešová