Florbalové stříbro

02.12. 2016

Ve středu 30. 11. 2016 chlapci z prvního stupně naší školy obhajovali loňské vítězství v soutěži Pohár základních škol 2016/17 ve florbalu.
   Ve velmi silné a vyrovnané skupině dokázali vyhrát čtyři zápasy.  Porážku 2:3 jim uštědřil pouze tým ZŠ Chýnov. Do semifinále Sobíčci postoupili z druhého místa.Čekal je vítěz skupiny B, kterému nedali šanci na postup do finálového boje. Tady opět narazili na ZŠ Chýnov a znovu utrpěli porážku, tentokrát 1:3. Přesto je druhé místo v turnaji velkým úspěchem.    Chlapcům patří poděkování za reprezentaci školy, organizátorům za výborně připravenou akci a panu Zbyňku Vlnovi za krásné poháry. Všechny školy, jež se turnaje zúčastnily, obdrží poukázku v hodnotě 3 000,- Kč na nákup florbalových setů.

Sestava: Jakub Hybš, Matěj Gajdolín, Kryštof Nekola, Tadeáš Faust, Adrian Vlna, David Petrásek, Sebastian Pánek, Martin Novotný, Matěj Máca, Lukáš Prokeš, Adam Novák, Daniel Štěpánek, Daniel Hanzal.

Ilona Klimešová