Coca - Cola Cup 2017

19.04. 2017
Coca - Cola Cup 2017

Velice úspěšný byl v letošním školním roce pro naši školu již 15. ročník tohoto školního turnaje chlapců druhého stupně.

Po dvou vítězných turnajích v podzimní části, ve kterých jsme vyřadili takové základní školy jako Bechyně, Týn nad Vltavou, Tábor a další, jsme se v jarní části utkali s týmy ZŠ Větřní a ZŠ Máj České Budějovice. Do této fáze turnaje se naše škola v minulosti nikdy nedostala.

Po první porážce v tomto turnaji se ZŠ Máj („SK Dynamo Č.B.“) 0:3, si kluci s chutí zastříleli proti ZŠ Větřní. Po závěrečném vítězství 9:1 jsme tak obsadili druhé nepostupové místo a důstojně se rozloučili s letošním ročníkem Coca-cola cupu.

Všem hráčům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a mnoho štěstí v příštím ročníku.

Sestava: Křiváček Michal – Petrásek Tomáš, Studený Filip, Novák David, Forszták Miroslav, Pokorný Roman, Masář Zdeněk, Pauš Dominik, Štětina Filip, Boucník Ondřej, Čížek Adam, Kraus Dominik, Nejedlý Jan, Vácha Ondřej, Valeš Viktor

Vladimír Máca