32. školní atletická olympiáda

21.05. 2017

V úterý 16.5. 2017 se za slunečného počasí konala již 32. školní atletická olympiáda 2. stupně.

V sedmi atletických disciplínách se v jednotlivcích nejvíce dařilo Filipu Studenému (nejlepší starší žák), Veronice Chlaňové (nejlepší starší žákyně), Ondřeji Váchovi (nejlepší mladší žák) a Kamile Živné (nejlepší mladší žákyně).

V celkovém pořadí jednotlivých tříd nechala za sebou všechny ostatní třída 7.A. S počtem bodů 208 opanovala celou olympiádu a mohla se tak radovat z putovního poháru, který bude v příštím roce obhajovat.

Velkou pochvalu si však zaslouží všichni závodníci, kterých se do letošní soutěže přihlásilo velké množství a i díky tomu bylo k vidění mnoho kvalitních výsledků.

Poděkování zaslouží také sponzoři závodů, díky kterým si ti nejlepší závodníci mohli odnést medaile a zajímavé ceny.

V. Máca