Vystoupení v Senior domě

11.06. 2019

Dne 3. 6. 2019 se děti ze Základní školy Soběslav, Komenského vydaly rozveselit seniory do domova důchodců v Soběslavi.
   Měly pro ně připravenu spoustu krásných vystoupení. Školní sbor společně s paní učitelkou Fukovou nacvičil spousty krásných letních písniček, které si společně všichni s radostí zazpívali.
   Na vystoupení nechyběla ani taneční skupina Dance club Stars. S trenérkou Luckou děti zatancovaly celkem 7 skladeb, které se všem moc líbily.
   Děkujeme, že jsme mohli zase udělat radost, a přejeme všem krásné a slunečné léto.

Lucie Bláhová