Výroba adventních dekorací v 6.A

18.12. 2017

Každý týden ve čtvrtek odpoledne máme pracovní činnosti. Pokud je pěkné počasí, chodíme ven nebo pracujeme na školním pozemku. Pokud je nepříznivé počasí jsme v dílnách, kuchyňce nebo ve třídě, kde tvoříme různé „výrobky“.

V tento adventní čas nám paní učitelka Bláhová zadala úkol. Měli jsme si přinést korpus, svíčky, ozdoby, stuhu atd… na výrobu adventních dekorací.

Po přípravě pomůcek jsme začali s výrobou. Někteří z nás využili převážně přírodní materiály, jiní použili umělé ozdoby. Byla to pro nás velká zábava. Dvě hodiny práce utekly jako voda a výrobky byly nádherné. Všichni jsme si navzájem pomáhali a byli jsme oceněni krásnými známkami. Už se těšíme na další hodiny s paní učitelkou, protože pro nás určitě připraví další zajímavé a zábavné činnosti.

Přeji všem hezké prožití adventního času a šťastné a veselé Vánoce.

Nikola Pánková