Výlet ke DD - Dětský den na letišti

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Páteční dopoledne bylo na naší škole věnováno oslavě Dne dětí. Třeťáci se společně vypravili na místní letiště.

Zde už čekali manželé Fau, kteří nás pozvali a pro děti připravili řadu zajímavostí a aktivit. Děti si mohly prohlédnout letadla na ploše i v hangáru, vyzkoušet šlapací letadla. Viděly startovat i přistávat letadla. Piloti pro ně předvedli i několik akrobatických manévrů. Na závěr jsme si opekli špekáčky a zbyla chvíle i na míčové hry.

Tímto bychom rádi vyjádřili poděkování manželům Fau, kteří se dětem celé dopoledne věnovali a odpovídali na jejich zvídavé otázky.

3.A, 3.B, 3.C