Login

Výlet 8.B v duchu "Hurá na lodě!"

21.06. 2019
Kliknutím na fotografii se přesunete do I-Alba.

Kliknutím na fotografii se přesunete do I-Alba.


Ve čtvrtek 13. června jsme se vydali na dvoudenní výlet, při kterém nás doprovázely paní učitelka Havlová a Zemanová. V osm hodin ráno jsme vyrazili vstříc 15 km pěší túře ze Soběslavi, přes Veselí nad Lužnicí ke břehu řeky Nežárky do kempu Krkavec. Nikdo nám nevěřil,  že takovou dálku ujdeme.  I přes to, že cesta byla dlouhá, tropická a únavná, jsme nakonec došli k cíli.

   Zde nás čekal vodácký výcvik a spousta zábavy. Nejprve jsme se ubytovali v chatkách a odpoledne vyrazili k řece. Nejprve proběhl důkladný teoretický výklad na souši, poté přišla na řadu praktická část – na vodě a záhy také pod vodou. První den jsme zakončili opékáním buřtů.

   Další den ráno jsme byli autobusem převezeni  10 km proti proudu řeky a vyrazili jsme na celodenní vodácký výlet. Plavba po Nežárce byla namáhavá. Snad všichni se, jak se říká, cvakli (převrátili), a až na pár výjimek nikdo nezůstal suchý. Po návratu jsme začali balit kufry a vyrazili jsme na cestu domů, pěšky do Veselí nad Lužnicí a odtud vlakem do Soběslavi.

   Tímto článkem by třída 8.B chtěla poděkovat paní Pokorné za technickou podporu, paní učitelce Havlové a Zemanové za trpělivost a ochotu. Myslím, že výlet si celá třída náležitě užila.

 

                                                                        za 8.B Tereza StaňkováZpět na hlavní výpis

kontakty - telefon, email
rozvrhy tříd a učitelů
elektronická žákovská knížka
objednání - rušení obědů - jídelníček
suplování
home
HOME

Created by © 2015-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy