Vybíjená - 5. třída, dívky

08.02. 2018
Vybíjená -  5. třída, dívky

Dívky z pátých tříd změřily 6. února 2018 své síly ve vybíjené na ZŠ Helsinská.  Po úvodních prohrách se ZŠ Helsinská, ZŠ SÚ Školní náměstí a těsné prohře se ZŠ Planá nad Lužnicí děvčata zlepšila svůj výkon.  Následovala série tří výher se ZŠ Husova, ZŠ Zborovská a ZŠ Soběslav EB a konečné páté místo v turnaji. Dívkám moc gratulujeme k pěknému výsledku.

Sestava:  Kamila Viturková, Kateřina Holasová, Lucie Nejedlá, Adéla Stiborová, Adéla Štefanová, Karolína Šimečková, Karolína Živná, Nikola Arnoštová, Nikita Kyptová, Pavla Forsztáková, Viola Kovářová, Barbora Vaňková

Ilona Klimešová