logotyp
Login

Vyberte nové logo školy


Vážení rodiče, milé děti, 

v prvním pololetí jsme Vás požádali o pomoc s vytvořením nového loga, které by škola využívala v následujících letech. Na tuto výzvu zareagovalo mnoho z Vás, a proto nyní můžeme vybírat z 24 různých výtvorů. Konečné slovo ve výběru bude mít komise sestavená mj. ze členů pedagogického sboru. Vy nyní máte možnost komisi v rozhodování pomoci a hlasovat o novém logu. 

Pro dodržení spravedlivých podmínek soutěže můžete použít pouze jeden hlas. Z tohoto důvodu je hlasování podmíněno přihlášením do učitelského či žákovského Google účtu (jmeno.prijmeni@edu.zssobeslav.cz). Pokud vám systém hlásí, že potřebujete oprávnění a že "Tento formulář mohou zobrazit pouze uživatelé v organizaci vlastníka", jste nejspíše přihlášeni ve vašem soukromém Google účtu. Pro hlasování je třeba přihlásit se do účtu školního. 

Hlasovat můžete do 7. února 2023 do 23:59. 

Hlasování je zcela anonymní. Přihlášení do školního G účtu je nutné pouze k omezení na max. 1 hlas na žáka. Nikdo (ani autor formuláře) neuvidí, ze kterých účtů bylo hlasováno ani jak bylo hlasováno.

V případě jakýchkoliv problémů s hlasováním či přihlášením kontaktujte prosím p. uč. Lise (lisl@edu.zssobeslav.cz).  

Zpět na hlavní výpis

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
kontakty - telefon, email
rozvrhy tříd a učitelů
elektronická žákovská knížka
objednání - rušení obědů - jídelníček
suplování
home
HOME

Created by © 2015-2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy