Vítězství v okresním kole ve florbalu

17.11. 2017

V letošním roce si děvčata z prvního stupně naší školy zaslouženě vybojovala první místo v okresním kole ve florbalu, když Kateřina Holasová vytvořila v brance neproniknutelnou zeď a za svá záda pustila z pěti zápasů pouze jediný gól. Ani v poli dívky nezůstaly pozadu a nastřílely soupeřkám přes třicet branek. Svou hrou udělaly radost nejen sobě, ale i přihlížejícím fanouškům florbalu.

Sestava:
Kateřina Holasová, Lucie Nejedlá, Karolína Šimečková, Adéla Stiborová, Kamila Viturková, Adéla Štefanová, Nikita Kyptová, Pavla Forsztáková, Gabriela Vlnová, Veronika Holcová a Lucie Jansová

Ilona Klimešová