Velikonoce ve školní družině

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-alba.

Velikonoce se pravidelně stávají motivací pro činnost i v naší ŠD. S významem Velikonoc, velikonočními zvyky a tradicemi se děti seznámily zábavnou formou při hrách a soutěžích.

K Velikonocům neodmyslitelně patří i originální tvoření. Děti si proto vyrobily různé zápichy, stojánky na vajíčka v podobě zajíců, kuřátek a slepiček.

Ve středu 5.dubna byla pro děti připravena hra s příznačným názvem „Velikonoční poklad“. Veškeré úkoly ve hře splnily děti svědomitě. Nejvíce se jim líbil moravský zvyk „šlehání děvčat“ pomlázkou a hledání kraslic. V cíli čekala účastníky z 2.A , 2.C a 3.C sladká odměna .

Jitka Macháčková, Dagmar Pechová