Úspěch pod bezednými koši

06.04. 2017
Úspěch pod bezednými koši

Basketbalový turnaj mladších žáků začal dobře a ještě lépe skončil.
   Ve středu 5. dubna se žáci ze 6. a 7. tříd naší školy postupně utkali se žáky ZŠ Soběslav E. Beneše, ZŠ Sezimovo Ústí 9. května, ZŠ Tábor Husova, ZŠ Tábor Zborovská a ZŠ Tábor Helsinská. V prvním utkání začali naši borci dobře a vedli 6 : 2, ale vysoké tempo neudrželi do konce zápasu a nakonec prohráli 6 : 9. Ponaučeni touto prohrou v dalších dvou zápasech zvítězili 4 : 2 a 5 : 4. Poté prohráli s celkovými vítězi 0 : 16. Poslední souboj o celkové 2. nebo 5. místo zvládli bez problémů a zvítězili 8 : 6, když už vedli 8 : 0.
   V celkovém pořadí tedy obsadili vynikající 2. místo mezi základními školami v okrese Tábor.

Děkujeme za vzornou reprezentaci

Sestava našeho týmu: Filip Petrásek, Matěj Musil, David Štefan, Lukáš Novotný a Marek Novotný – všichni 6. A, Ondřej Vácha a Jan Nejedlý oba 7. A, Jan Kovář, Ondřej Novák a Jan Frýda – všichni 7. B

Jan Holas