Stříbrné Komety

Dívky z 1. stupně naší školy se 16. listopadu zapojily do okresního florbalového kola. Ve sportovní hale v Soběslavi nás výhra se ZŠ Sezimovo Ústí II a nerozhodný výsledek se ZŠ Chotoviny vyneslo do bojů o celkové 1. místo v turnaji. To se nám sice nepodařilo získat, ale 2. postupové místo na krajské kolo soutěže „Čeps cup“ nás velmi těší.
   Děvčatům gratulujeme!!!

Sestava: Nela Panská, Anna Chocová, Barbara Chocová, Lenka Hrušková, Rozálie Janoušková, Viktorie Menhartová, Elizabeth Schmidtová, Vanessa Poláková a Ema Vácová

Ilona Klimešová