Starší žákyně a florbal

14.11. 2019

Florbalové zápolení pokračuje. Dne 12. 11. 2019 přišla řada na dívky 2. stupně základních škol, konkrétně na žákyně 8. a 9. tříd. Děvčata svedla souboje ve dvou halách. Část týmů bojovala v Sezimově Ústí a část v Soběslavi. Naše družstvo bylo nasazeno společně se soběslavskými školami ZŠ E. Beneše a Gymnáziem Soběslav a ZŠ Chotoviny do soběslavské haly.

Tyto čtyři školy se utkaly systémem každý s každým dvoukolově. Naše děvčata z těchto šesti utkání posbírala vždy po bojovném výkonu dvě výhry, dvě remízy a dvě prohry. V celkovém účtování pak s osmi body obsadila skvělé 3. místo.

Děvčata hrála v tomto složení a všem patří dík za reprezentaci školy.

E. Paušová, T. Weberová - 9. A,
Z. Havlíková, T. Pokorná, V. Marešová, N. Faustová - 8. A
T. Keňová, A. Kostečková, S. Dušková - 8. B.

Holas Jan