Školní lehkoatletická olympiáda 2018

29.05. 2018

Lehkoatletická olympiáda je akce, na kterou se každý rok hodně těším. Sice vím, že nedostanu žádnou medaili, ale hlavní je se zúčastnit a užít si to.

Letos se olympiáda konala ve středu 16. 5. 2018. A i když zpočátku vypadalo, že nám celý den proprší, počasí se nakonec umoudřilo a my jsme mohli v klidu sportovat.

Na olympiádě panovala dobrá atmosféra, spolužáci do soutěžení v jednotlivých disciplínách dávali co nejvíce sil a bojovali za sebe i za třídu. Na 1. místě se umístila 3. B, která podala veliké výkony, které nikdo z nás nečekal. 2. místo jsme obsadili my, 5. A a na 3. místě skončila 3. A.

Mnohým dětem ze školy se povedlo na olympiádě udělat si osobní rekord a já doufám, že děti budou stále zlepšovat a posouvat sportovní úspěchy až za hranice školních rekordů.

Filip Michalčík, 5.A