Prvňáčci a iBoccia

28.02. 2019

Ve čtvrtek 21. února poprvé děti z 1. A zažily velký turnaj v iBoccie. Soutěž probíhala v sokolovně za účasti osmi družstev. Naše děti si vytvořily týmy Tanečnic, Vlků, Lvů a Hokejek. Jejich protivníky byli žáci z páté třídy ze ZŠ E. Beneše. Celé dopoledne se všichni snažili o postup do finále, ze kterého si vítězný tým odnesl krásný pohár. Nakonec se postup podařil Vlkům. Moc jsme jim všichni fandili a po konečné remíze následovaly ještě dvě kola hry, kde Vlci prohráli. Ale to nikomu nezkazilo radost ze hry a z pěkně prožitého dopoledne.

Velké poděkování patří panu Pavlu Mádrovi, řediteli turnaje a všem, kdo se podíleli na přípravě a realizaci. Rovněž putuje pochvala k děvčatům ze 6. A za vedení našich družstev a starost o ně, jmenovitě Lucii Nejedlé, Kateřině Holasové, Kamile Viturkové a Adéle Stiborové.

Ilona Klimešová