Přespolní běh v Táboře

02.10. 2019

1. 10. se konal přespolní běh v Táboře. Kromě nádherného počasí a skvělé atmosféry naši žáci předváděli výborné výkony ve všech kategoriích.
   Na medailových pozicích se v té nejmladší umístila Adéla Štefanová, která obsadila hned první místo. Družstvo mladších žákyň si současně doběhlo pro výborné třetí místo ve složení Štefanová, Koloušková, Viturková a Balounová.
   Nejlepším mladším žákem se stal krásným 6. místem Daniel Štěpánek. V kategorii starších chlapců si pro nejcennější kov doběhl Filip Petrásek. V této kategorii se do první desítky vešel i Viktor Koloušek (7. místo).

Žáci podali výborné výkony a celý den si užili.

Vladimír Máca