Pečení pizzy v 5. A

19.11. 2017

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme pekli pizzu ve školní kuchyňce.
   Každá skupina si domluvila určité suroviny na přípravu pizzy, protože naše chutě jsou různorodé. Asi po půl hodině práce jsme mohli svá díla pozorovat v troubě. Krásně voněla a hrála různými barvami. Někdo přidal slaninu, jiný kukuřici nebo třeba papriku. Pizzu jsme pekli asi dvacet minut, pak jsme jí nechali vychladnout, a protože Nela Podlahová napsala ve svém slohu „konec života pizzy“, tak jsme velmi rádi tento závěr dodrželi.
   Než jsme tak učinili, stačili jsme se ještě učit na pizze zlomky a napsat popis pracovního postupu.

Ilona Klimešová a 5. A