Ovoce a zelenina do škol - Bovýskova návštěva

14.10. 2016

Dne 14.10.2016 nás navštívil Bovýsek, maskot firmy Bovys, která nám dodává ovoce a zeleninu do školy v rámci projektu "Ovoce a zelenina do škol".

Bovýsek navštívil žáky 1. stupně v jednotlivých třídách, kde dětem předal pitíčka Bovýsek (100% jablečnou šťávu). Ptal se dětí, zda jim chutná ovoce a zelenina a jestli si jí nosí i z domova ke svačinkám. Ukazoval jim obrázky ovoce a zjišťoval, které děti znají a které ne.

Na závěr se v některých třídách děti s Bovýskem vyfotily a těší se na další návštěvu.

G. Váchová